Математика

Математика для дітей має найбільш важливе значення в плані розвитку пам’яті і подальшого сприйняття математичної інформації. Для більш ефективного впровадження математики в свідомість дитини вивчення її має починатися, безумовно, в дитячому саду.

Математика – це цікаво, яскраво і активно??? Так, це про наші заняття. Малеча вчиться рахувати, вивчає цифри, а також співвідношення числа та кількості, а старша група вже пробує виконувати перші приклади. А ще математичний матеріал, наші вихованці, засвоюють не тільки на заняттях, а й під час режимних моментів: “порахуй скільки птахів сидить на дереві; дай два олівчики, стань посередині… ”

Вирішуючи прості завдання і головоломки, дитина тренує математичні навички, вчиться міркувати логічно і розвиває кмітливість. Регулярні заняття підвищують пізнавальний інтерес і інтелектуальні здібності. Дитині цікаво вчитися і вона легко адаптується до майбутніх шкільних навантажень.

Зараз моя дитина ходить вже у другий клас, але я б хотіла залишити відгук про садочок “Весела Хатинка”. Вже у два з половиною рочки моя донька рахувала до п’яти, чим здивувала нас з чоловіком, бо ми не вчили її рахувати. Дякую, що приділяли достатньо уваги моїй дитині. Зараз вона вчиться в числі кращих учнів.

Марія З.

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930