Арт-майстерня

Складно переоцінити користь від дитячої творчості. Всім відомо, як впливає розвиток дрібної моторики на інтелектуальні, розумові здібності і на розвиток мовлення. Наклеювання дрібних шматочків паперу на основу, праця з ножицями, клеєм, нетрадиційним матеріалом для творчості – все це безпосередньо впливає на розвиток моторики пальчиків.

Діти – дуже творчі створіння!

Їм цікаво буквально все. “А що це?” – запитує дитина кожного разу. Друге питання – “Що з цим можна зробити?”

В процесі розвитку дитини, як правило, батьками, вихователями та педагогами багато уваги приділяється письму, рахунку, розвитку логіки, вивченню мов, читанню. За все це відповідає ліва півкуля головного мозку. Для розвитку правої півкулі слід займатися музикою, танцями, живописом та іншими видами мистецтва.

Мистецтво як форма відображення і освоєння дійсності, форма чуттєвого пізнання, як елемент культури, впливає на розвиток особистості, допомагає проявлятися й розвиватися творчим здібностям людини.
Наша “Арт майстерня” відповідає саме цій вимозі – всебічному розвитку дитини, почуттю прекрасного і вмінню творити.

На заняттях діти роблять вироби своїми руками, вчаться кольоросприйняттю і формам, пізнають світ через прекрасне.

Я сама вважаю себе творчою натурою, тому вибирала садок, дивлячись, чи є у ньому якісь творчі уроки. Я не помилилася! Моя дитина завжди проносить додому свої вироби і із захватом разповідає про свою творчість.

Олена

Календар

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031