Логіка

Заняття з логіки сприяють розвитку пізнавальної активності, а це також допомагає пізнавати світ.

Відомо, що діти 3-4 років для вирішення своїх завдань зазвичай негайно починають робити практичні дії, використовуючи метод випадкових проб і помилок. Молодший дошкільник часто не аналізує умови завдання і методи його вирішення, тому не може критично оцінити результати своїх спроб. Логічні міркування починають працювати тільки після того, як практичні дії не увінчалися успіхом.

У дітей 5-6 років логічні міркування починають працювати вже після розуміння суті проблеми і разом з пошуком шляхів її вирішення. Діти цього віку використовують мову як основу для логічних міркувань. Вони починають сперечатися, а потім вживають заходи для вирішення своїх завдань. Таким чином, мислення дошкільника поступово еволюціонує від безладної дії до логічних міркувань.

У нашому садочку ми починаємо розвивати логічне мислення у дитини з самого раннього віку. У наш спектр навчання входять ігри на порівняння, аналіз, синтез, встановлення причинно-наслідкових зв’язків. Також логіка активно формується під час творчості і математичних ігор.

Мій син, напевно, буде програмістом. Тому логічні завдання для нього прозорі, та виконує він їх із завеликим задоволенням. Дякую садочку за чудові уроки!

Марія